Termín pre podávanie žiadostí o ceny IRU Smart Move Awards bol predĺžený
Kandidáti, ktorí preukazujú inovácie a excelentnosť v podpore trvalo udržateľnej mobility autobusmi a autokarmi, majú ďalšie dva týždne na to, aby mohli požiadať o ocenenie IRU Smart Move Awards 2017.
Pondelok, 12. jún 2017, olala
Termín pre podávanie žiadostí bol predĺžený do 30. júna.

Cieľom ocenení IRU Smart Move Awards je prezentácia spoločností mestskej a osobnej dopravy, ktoré podporujú vyššie využívanie autobusov a autokarov pri rešpektovaní hodnôt Smart Move, ktorými sú cenová dostupnosť, bezpečnosť, environmentálne vlastnosti, účinnosť a optimálnosť pre používateľov.

Mestské magistráty celého sveta, ktoré zaviedli politiky, priateľské k autokarom a uznávajú význam návštevníkov, objavujúcich svoje mesto autokarmi, môžu požiadať o cenu IRU City Trophy Award 2017.

Autobusové a autokarové spoločnosti, ktoré pôsobia v pravidelnej doprave a zameriavajú sa na zvýšenie počtu cestujúcich tým, že ponúkajú vynikajúce služby zákazníkom, môžu súťažiť o cenu IRU Bus Excellence Award 2017.

Spoločnosti, ktoré pôsobia v skupinovej turistike autokarmi a ktoré vidia výsledky svojho inovatívneho úsilia v prilákaní vyššieho počtu turistov k využívaniu svojich služieb, môžu požiadať o cenu IRU Coach Tourism Innovation Award 2017.

Medzinárodné poroty udeľujú ocenenia kandidátom, ktorí reprezentujú to najlepšie z toho, čo sektor dosiahol. Víťazný model bude podporovaný ako vzor pre priemyselných, aj politických partnerov.

Kandidáti môžu posielať svoje žiadosti elektronicky alebo poštou. Podrobné informácie o podaniach a pravidlách súťaže nájdete TU.

Smart Move