Do 22. septembra premáva pravidelná letná linka TURANCAR do talianskeho Vieste
Autobusová linka premáva východnou časťou Talianska cez mestá Benátky, Ravenna, Rimini, Ancona, San Benedetto, Pescara, Termoli, San Severo, Foggia až na juh krajiny po Vieste, v časti Gargano.
Utorok, 01. august 2017, olala
V smere zo Slovenska do Talianska premáva linka vždy v piatok a naspäť z Talianska na Slovensko v sobotu.

Linka vychádza vždy v piatok pať minút po polnoci /00.05 hod./ z Humenného a slovenským územím prechádza ďalej cez Michalovce, Košice, Prešov, Levoču, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banskú Bystricu, Zvolen, Žiar nad Hronom, Prievidzu, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Pieštany, Trnavu, Bratislavu, s príchodom do cieľovej zastávky Vieste v sobotu ráno o 8:00 hod.

V smere na Slovensko linka vychádza z Vieste v sobotu podvečer o 19:15, s príchodom do Humenného v pondelok v noci o 2:15 hod.

K premávke linky Humenné - Banská Bystrica - Bratislava - Venezia - Vieste je ešte záverom nutné podotknúť, že linka zachádza do Vieste v letnom období od 9.6. - 22.9.2017 každý týždeň. V sezóne od začiatku januára do konca mája premáva každý druhý týždeň po zastávku Foggia - vždy v stredu zo Slovenska, v piatok z Talianska.

Predpredaj vo všetkých predpredajných kanceláriách systému AMSBUS, u všetkých zmluvných predajcov dopravcu TURANCAR, ale samozrejme tiež prostredníctvom internetového predaja cez e-Ticket.

Viac informácií a podrobný cestovný poriadok na stránkach dopravcu: CP Taliansko
Vieste sa nachádza v časti Talianska Gargano, ktoré je súčasťou regiónu Puglia v juhovýchodnej časti krajiny, na “ostrohe“ talianskej čižmy.