CZECHBUS 2017: Dizajnér, výrobca a distribútor textílií Lantal
Spoločnosť Lantal je vedúcim dizajnérom, výrobcom a distribútorom textílií a služieb pre firmy podnikajúce v autobusovej, železničnej a leteckej doprave po celom svete.
Štvrtok, 05. október 2017, olala
Vďaka svojim uceleným, komplexným riešeniam ponúka zákazníkom progresívne poradenstvo v oblasti štýlu, dizajnu, aj dokončovacích prác. Jej základným cieľom je zaistiť dokonalý komfort pre cestujúcich.

Na základe znalostí a bohatých skúseností nazbieraných za viac ako 130 rokov jej pôsobenia na trhu dokáže svojim zákazníkom poskytovať inovatívne a špičkové riešenia, ktoré ponúkajú skutočné a viditeľné výhody.

Ako partner všetkých popredných výrobcov vozidiel a sedadiel po celom svete, aj viac ako 100 organizácií zabezpečujúcich hromadnú a diaľkovú dopravu disponuje spoločnosť Lantal rozsiahlymi skúsenosťami, ktoré jej umožňujú splniť aj tie najvyššie očakávania v oblasti koordinovaných autobusových interiérov.

Jej ponuka zahŕňa všetky úrovne výroby v rámci textilného logistického reťazca od priadze až po dokončovacie práce na výrobkoch, ktoré distribuuje - to všetko doplnené účelnými službami orientovanými na trh a zákazníka.

czechbus.eu