Busworld 2017: Predstavujeme novinky a nový dizajn produktového radu IVECO BUS
© BUSportál.
Ďalší
IVECO BUS pripravil pre tohtoročný Busworld bezpochyby najviac noviniek spomedzi všetkých vystavovateľov. Nový Evadys, nový Crossway Low Entry s tromi nápravami, úplne nový Crossway Low Entry Natural Power, či Nové Iveco Daily Tourys (ako víťaz "International Minibus of the Year 2017").
Pondelok, 23. október 2017, olala
BUSportál prináša úvodné zábery inovovaných produktov.

Všetkým spomenutým novinkám sa aj s využitím tlačových materiálov povenujeme v samostatných článkoch. Z návštevy veľtrhu Busworld 2017 je však zrejmé, že najviac noviniek a prekvapení pripravilo práve IVECO BUS. Vyššie spomenuté novinky však nie sú úplne všetky. Je potrebné medzi ne zaradiť aj nový model v stánku HEULIEZ BUS - plne elektrickú verziu autobusu GX LINIUM. Heuliez Bus je totižto, spolu s IVECO BUS (okrem iných) európskou značkou CNH Industrial.

Svoje pozície do budúcnosti zaujali variácie troch základných modelov značky IVECO - Crossway, Evadys a Magelys.


Ako novinka sa predstavuje Crossway Low Entry z Vysokého Mýta pre rôzne druhy pravidelnej dopravy. Ide o nový 14,5 metrový trojnápravový autobus, ktorý naznačuje začiatok novej éry pre potreby mestskej a medzimestskej autobusovej dopravy. K dispozícii bude s dvomi, alebo tromi dverami, čím rozširuje už aj tak širokú škálu Crosswayov.

Crossway Low Entry Power Natural možno označiť ako nový pokrok pre dopravu s nízkymi emisiami, čím značka aj naďalej zostáva partnerom voľby pre trvalo udržateľnú dopravu. Pri zachovaní všetkých funkcií, ktoré od uvedenia Crosswayov na trh zabezpečili veľký úspech (ziskovosť prevádzky a všestrannosť) - ponúka táto nová verzia zároveň všetky výhody systému alternatívneho pohonu.

Ďalšími inováciami prešiel aj autokar Evadys (zo závodu IVECO vo Vysokom Mýte), ktorý ponúka bezkonkurenčnú všestrannosť a prevádzkovú ziskovosť. Jeho miesto sa v produktovom portfóliu nachádza medzi vozidlami Crossway a Magelys a možno povedať, že kompletizuje sortiment autobusov Iveco Bus. Autokar Evadys je verziou, ktorá je obzvlášť vhodná pre zájazdy, či exkurzie.

Autokar Magelys sa vracia do verzie "Lounge" a ponúka cestujúcim nový rozmer cestovania s exkluzívnym dizajnom a eleganciou, pričom všetky vlastnosti Magelysu boli navrhnuté tak, aby ponúkali komfort a bezpečnosť. Veľké okná, či presklené strešné panely sú zárukou panoramatických výhľadov.
Počas veľtrhu IVECO BUS predstavuje novú high-end verziu svojich slávnych Magelysov. Medzi prednými a strednými dverami Magelys víta svojich cestujúcich v štvorhviezdičkovom prostredí so 16 dvojmiestnymi koženými sedadlami s nastaviteľnými opierkami hlavy a nôh. Zadná časť vozidla obsahuje tradičné rozloženie sedadiel s rovnakým čalúnením, chýbajú opierky nôh.

Minibus Daily bol predstavený v roku 2016. Je ideálny pre všetky druhy dopravy od školskej až po medzimestskú, s najväčšou kapacitou cestujúcich vo svojej kategórii. Po Magelyse, ktorý pred dvomi rokmi získal titul "International Coach of the Year 2016", IVECO tento rok získal ďalší titul a to "International Minibus of the Year 2017" práve pre svoj Daily Tourys.


© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.
© BUSportál.