Busworld 2017: Dva typy nových autobusov TEMSA pre európsky trh
© BUSportál.sk.
Ďalší
TEMSA uviedla na veľtrhu dve novinky - zájazdový autokar MD9 a školský autobus LD SB Plus. Okrem toho to bol tiež model TS45, predávaný na americkom trhu, Maraton, HD, MD7 Plus a elektrický autobus Avenue Electron.
Streda, 08. november 2017, olala
BUSWORLD 2017 na BUSportále

TEMSA pokračuje v upevňovaní svojej trhovej pozície ponukou nových produktov aj napriek tomu, že širokú škálu produktov vo svojom portfóliu má. TEMSA vystavila dva nové autobusy pre zájazdovú a školskú dopravu - zájazdový autokar MD9 a školský autobus LD SB Plus. Ďalej to bol model TS45, predávaný na americkom trhu, autokar Maraton, autobus HD, MD7 Plus a elektrický autobus Avenue Electron.
Acar Kocaer, obchodný riaditeľ TEMSA na tlačovej konferencii uviedol, že TEMSA v tomto roku vystavuje sedem autobusov, dva z nich sú úplne nové. MD9 sa zameriava na sektor zájazdovej dopravy, LDSB Plus je určený pre školskú dopravu. Tieto dva nové autobusy predstavujú ponuku pre európskych obchodných partnerov. Zmienil sa aj o niekoľkých faktoch a číslach: "TEMSA bola založená v roku 1968. Budúci rok oslávime naše 50. výročie. Máme 1650 zamestnancov. Autobusy, ktoré vyrábame v meste Adana, jazdia na cestách 66 krajín. Počet krajín, v ktorých sa zameriavame na predaj, je 20. Ročná výrobná kapacita nášho závodu je 4 500 autobusov a 7 500 ľahkých nákladných vozidiel."
Ďalej zdôraznil, že TEMSA má už tretí rok za sebou vedúce postavenie na autobusovom trhu v Turecku a svoje vedúce postavenie si podľa údajov o predaji zo septembra udržiava aj v roku 2017. Počet autobusov, predaných na domácom trhu za prvých deväť mesiacov je 3 393. Z toho podiel autobusov TEMSA je 31 percent s 1 055 predanými kusmi.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.