CZECHBUS 2017: Autokary v stánku MAN Truck & Bus
© BUSportál.sk.
Ďalší
MAN Truck & Bus Czech Republic s čerstvými novinkami svojich značiek – MAN a NEOPLAN. Česká premiéra nového autokaru MAN Lion’s Coach a predstavenie zástupcu značky NEOPLAN - Tourliner.
Štvrtok, 07. december 2017, olala
Nový autokar MAN Lion’s Coach s novým dynamickým dizajnom je na trhu dostupný v troch dĺžkach: 12 101 mm, 13 361 mm a 13 901 mm, s dvomi, alebo tromi nápravami. Nové reflektory, rovnako ako už štandardné zadné osvetlenie je dodávané s LED technológiou. LED stretávacie aj diaľkové svetlá sú približne o 50 % jasnejšie ako halogénové svietenie. Nový autokar MAN Lion´s Coach s optimalizovaným pohonom Euro 6 je vybavený viacerými asistenčnými systémami, ako je napr. topografický tempomat MAN Efficient Cruise s funkciou „plachtenia“ Efficient Roll, odaptívnym tempomatom ACC, asistentom jazdy v pruhoch LGS či MAN Attention Guard.

Nový autokar NEOPLAN Tourliner bol druhým vystaveným vozidlom v stánku MAN Truck & Bus. Typická je preň vysoká úroveň komfortu pre cestujúcich, moderná technika, riešenia pre hospodárnu prevádzku a výrazný aerodynamický dizajn. Vodič má ergonomicky optimalizované pracovisko, ktoré sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou materiálov a spracovania. Autokar je tiež vybavený druhou generáciou informačného systému Multi Media Coach (MMC) v dvoch voliteľných vyhotoveniach MMC Basic alebo MMC Advanced.

© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.
© BUSportál.sk.