BUSportal - Spravodajstvo / Správy
Mestskú hromadnú dopravu (MHD) v Prievidzi aj tento rok zabezpečuje SAD Prievidza.Dopravcu na výkon služby vo verejnom záujme vybrala samospráva prostredníctvom súťaže.
Utorok, 23. január 2018,olala
Návrhy balíka Európskej komisie, týkajúceho sa mobility, sú príležitosťou na riešenie osobitných potrieb prevádzkovateľov autobusovej a autokarovej dopravy a na uvoľnenie benefitov pre posilnenia tohto odvetvia.
Piatok, 19. január 2018,olala
Dopravný podnik Arriva Nitra, ktorý zabezpečuje mestskú hromadnú dopravu (MHD) v meste pod Zoborom, plánuje v priebehu tohto roka zriadiť desať inteligentných zastávok.
Pondelok, 15. január 2018,olala
Eurofondy smerujú do ciest aj verejnej dopravy. Operačný program Integrovaná infraštruktúra (OPII) je jedným z najúspešnejších programov z hľadiska čerpania európskych fondov.
Streda, 10. január 2018,olala
Česká vláda schválila v pondelok finálnu verziu svojho programového vyhlásenia. Študenti a seniori by mali mať cestovné na vlak zadarmo.
Utorok, 09. január 2018,olala
Všetky deti s trvalým a prechodným pobytom v meste Lučenec, ako aj žiaci navštevujúci základné školy v tomto meste, môžu počas aktuálneho roka využívať mestskú hromadnú dopravu zadarmo.
Pondelok, 08. január 2018,olala
Záujem o zavedenie systému zdieľaných bicyklov má podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Arriva Lászlóa Ivana viac než desať slovenských miest.
Pondelok, 08. január 2018,olala