BUSportal - Pre cestujúcich / MHD a IDS
Bratislavská integrovaná doprava spustila 1. októbra mobilnú aplikáciu IDS BK. Aplikácia ponúka jednoduché a šikovné cestovanie po novom v Integrovanom dopravnom systéme v Bratislavskom kraji.
Pondelok, 12. november 2018,olala
Bratislavská integrovaná doprava spolupracuje s primátormi miest a starostami obcí Bratislavského kraja pri zavádzaní zmien v doprave a analyzuje podnety cestujúcich.
Štvrtok, 23. august 2018,olala
Napriek rôznym pripomienkam cestujúcej verejnosti k fungovaniu mestskej hromadnej dopravy, spokojnosť s využívaním služieb prevažuje nad nespokojnosťou. Ukázal to prieskum verejnej mienky, ktorý si dal DPB, a.s. vypracovať v máji 2018.
Piatok, 10. august 2018,olala
Mesto Žilina a Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. spoločne pokračujú v obnove vozového parku opäť ďalšou etapou.
Utorok, 12. jún 2018,olala
Mobilná aplikácia IDS BK bude modernou a jednoduchou pomôckou pre každého cestujúceho. Nájdu v nej cestovné poriadky, zastávky, trasy liniek, kúpia cestovné lístky na regionálne vlaky, MHD v Bratislave, či prímestské autobusy v rámci integrovanej dopravy.
Streda, 23. máj 2018,olala
Začína sa 12. sezóna úspešnej turistickej karty Bratislava Card, ktorá v tomto roku ponúka až 19 bezplatných atraktivít a služieb, medzi ktorými sú doprava v celom Bratislavskom kraji, 14 múzeí a galérií, bezplatná prehliadka historického centra mesta, vstupy do mestských veží, ale aj jazda Malokarpatským expresom a k tomu ďalších 100 zliav až do výšky 50 %.
Utorok, 24. apríl 2018,olala
Do vozového parku Dopravného podniku Bratislava sú už dodávané postupne v zmysle harmonogramu prvé elektrobusy. Celkovo ich bude osemnásť a v premávke budú všetky do júna 2018.
Piatok, 26. január 2018,olala
Dopravný podnik Bratislava finalizuje verejné obstarávanie na nadobudnutie až 90 nových autobusov, v súlade s rozhodnutím mestského zastupiteľstva.
Utorok, 27. jún 2017,olala