BUSportal - Technika / Autobusy, technika
Trolejbusy, ktoré budú navyše vybavené batériovým pohonom, dodá do Hradca Králové spoločnosť Škoda Electric. Firma uzavrela s tamojším dopravným podnikom zmluvu na dodávku celkovo deviatich dvanásťmetrových vozidiel Škoda 30 Tr.
Pondelok, 23. október 2017,olala
IVECO BUS tento rok usporiadal 2. ročník súťaže pre vodičov z regiónu strednej a východnej Európy, spojený so špeciálnym kurzom zameraným na ekonomické, efektívne a bezpečné využívanie technológií a na úsporu paliva.
Streda, 18. október 2017,olala
Prví cestujúci sa v Žiline zviezli novým trolejbusom Škoda 27 Tr, ktorý pre mestský dopravný podnik dodala Škoda Electric.
Streda, 11. október 2017,olala
Solaris Bus & Coach S.A. podpísal v septembri, iba na poľskom trhu, zmluvy na dodávku 107 autobusov. Takmer 20% spomedzi všetkých objednávok tvoria vozidlá s alternatívnym pohonom.
Pondelok, 09. október 2017,olala
Model nového portugalského autokaru Caetano je výsledkom projektu, ktorý odštartoval v roku 2015 po konzultáciách so všetkými zainteresovanými stranami, vrátane cestujúcich, dopravcov a dodávateľov, o ich víziách.
Piatok, 06. október 2017,olala
Čínsky výrobca autokarov Ankai plánuje využiť britský a írsky trh ako priestor pre vstup na celoeurópsky trh. Ankai príde na začiatku budúceho roka do Veľkej Británie s autokarom A9 s dĺžkou 12 m.
Štvrtok, 05. október 2017,olala
Desať elektrických Urbino 8,9 LE posilní flotilu mesta Stalowa Wola, ktoré sa nákupom elektrických Solarisov pripojí k priekopníkom elektromobily v Poľsku.
Utorok, 03. október 2017,olala
Zástupcovia predstavenstva MPK Poznaň a Solaris Bus & Coach S.A. podpísali zmluvu na nákup 37 nízkopodlažných, ekologických autobusov. Je to ďalší krok stratégie obnovy vozového parku mestskej dopravy v Poznani.
Piatok, 22. september 2017,olala