BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
Cestujúci v Dolnom Kubíne môžu odvčera v rámci mestskej verejnej dopravy využívať dva nové moderné nízkopodlažné autobusy s klimatizáciou a bezplatným pripojením na internet.
Piatok, 18. máj 2018,olala
Po zasadení sa o zmenu v oblasti diaľkového cestovania v Európe prináša spoločnosť so zelenými autobusmi svoj obchodný model aj do USA.
Piatok, 18. máj 2018,olala
Cestujúci v okresoch Trnava, Piešťany a Senica môžu od utorka využívať ďalšie tri nové plne klimatizované autobusy spoločnosti Arriva. V apríli tohto roka predstavila spoločnosť cestujúcim na prímestských linkách v Trnavskom kraji tri nové vozidlá, vlani zakúpila a odovzdala do užívania cestujúcim na Slovensku spolu 53 nových autobusov.
Štvrtok, 17. máj 2018,olala
Je to už rok, čo FlixBus spustil na Slovensku sieť zelených autobusov. Medzi jeho kľúčové trasy patria Košice-Praha, Prešov-Viedeň a Bratislava-Viedeň. FlixBus plánuje ďalší rozvoj ponuky, na trase medzi Bratislavou a Viedňou od zajtra pridá týždenne 14 nových spojov.
Streda, 25. apríl 2018,olala
Cestujúcich v okresoch Michalovce, Sobrance a Trebišov vozí päť nových moderných autobusov s klimatizáciou a bezplatným pripojením na internet.
Streda, 18. apríl 2018,olala
Arriva zverejnila svoje hospodárske výsledky za rok 2017. Tržby skupiny Arriva narástli o 4,9 percenta a dosiahli výšku 5,3 miliardy eur. Tento rast umožnil spoločnosti investovať takmer 400 miliónov eur do zlepšovania služieb pre cestujúcich.
Utorok, 27. marec 2018,olala
Dopravca otvára nové medzinárodné spojenie 22. marca. Autobusy zastavia aj na letisku v Budapešti.
Štvrtok, 22. marec 2018,olala
FlixBus investuje do elektromobility a ako prvý dopravca na svete začína na svojich dvoch diaľkových trasách testovanie čínskych elektrických autobusov.
Štvrtok, 15. marec 2018,olala