BUSportal - Technika / Predstavujeme
Amiens Métropole a Keolis spustili do prevádzky systém, o ktorom uvádzajú, že je „prvým elektrickým BRT systémom vo Francúzsku“.
Piatok, 24. máj 2019,olala
Bruselský prevádzkovateľ verejnej dopravy MIVB objednal ďalších 30 nových električiek od kanadského výrobcu Bombardier.
Štvrtok, 23. máj 2019,olala
EMT Madrid, jeden z najväčších prevádzkovateľov verejnej dopravy v španielskom hlavnom meste, prvýkrát objednal elektrické autobusy BYD.
Streda, 22. máj 2019,olala
Koncepcia elektrických kĺbových autobusov sa začala testovať na častiach linky 16 v Göteborgu v polovici júna minulého roka. Ako prebiehali testy? Pracuje technológia spoľahlivo? Čo si myslia cestujúci?
Streda, 22. máj 2019,olala
VDL Bus & Coach Czech Republic v máji odovzdal ďalšie tri nové autokary Futura pre dopravcu UMBRELLA Services s.r.o., Liberec.
Streda, 22. máj 2019,olala
Alstom je jedným z troch víťazov najväčšieho európskeho tendra na elektrické autobusy pre dopravcu RATP, 100% financovaného Île-de-France Mobilités.
Utorok, 21. máj 2019,olala
Čo má spoločné domov predkov anglických vojvodov z Richmondu s jednou z celosvetovo najväčších spoločností vyrábajúcich kapitálový tovar? The Goodwood Estate a CNH Industrial: dva globálne podniky so širokou pôsobnosťou známe tým, že vo svojom odbore dosahujú skvelé výsledky, hľadajú nové udržateľné spôsoby práce.
Utorok, 21. máj 2019,olala
MAN Truck & Bus znížil emisie CO2 svojich výrobných závodov o viac ako jednu štvrtinu.
Pondelok, 20. máj 2019,olala