BUSportal - Technika / Predstavujeme
Lublin investuje do ďalšieho rozvoja flotily s nulovými emisiami. Zástupcovia mesta a Solarisu podpísali tri zmluvy na dodávku 20 elektrických autobusov a 15 trolejbusov.
Piatok, 06. december 2019,olala
Ocenenie za dobrú spoluprácu a jedinečný koncept ako riešenie mobility, ktoré prispieva k väčšej účasti a kvalite života v Nemecku.
Piatok, 06. december 2019,olala
Daimler Buses sa ujíma vedúcej pozície vo výrobe náhradných dielov z 3D tlačiarne a ponúka zákazníkom vysoko kvalitné a rýchlo dostupné náhradné diely.
Štvrtok, 05. december 2019,olala
Daimler Buses si pripisuje na svoje konto ďalšiu dodávku batériových eCitaro. Štyri vozidlá nedávno odovzdal nemeckému dopravcovi Reutlinger Stadtverkehr (RSV).
Streda, 04. december 2019,olala
Architektonické a dizajnové štúdio Mizzi Studio predstavilo verejnosti koncept elektrického vozidla, ktorý je víziou pre flotily elektrických autobusov na Malte.
Streda, 27. november 2019,olala
Podľa podpísanej zmluvy s dopravcom Keolis Norge AS, Solaris Bus & Coach S.A. dodá do druhého najväčšieho mesta Nórska Bergen, 10 kĺbových trolejbusov Solaris Trollino 18.
Utorok, 03. december 2019,olala
Jubilejný autobus eCitaro je určený pre Švédsko. Plne elektrický, lokálne bez emisií, bude jazdiť pre švédsku spoločnosť Bergkvarabuss AB v prístavnom meste Trelleborg.
Pondelok, 02. december 2019,olala
Prvé elektrické autobusy Solaris Urbino, ktoré si MPK Poznań objednal v decembri minulého roka, boli začiatkom tohto týždňa slávnostne uvedené do pravidelnej linkovej dopravy.
Piatok, 29. november 2019,olala