BUSportal - Technika / Predstavujeme
BUSportál zachytil medzimestský midibus ISUZU Turquoise importéra spoločnosti TURANCAR počas testovacej prevádzky na jednej z prímestských liniek dopravcu SAD Zvolen, a.s. z B. Bystrice na Španiu Dolinu.
Streda, 20. máj 2009,olala
Výroba sa má rozbehnúť tento rok, objednávky už chodia aj zo zahraničia.
Utorok, 19. máj 2009,olala
Hydrogenics Corporation, vývojár a výrobca vodíkových vozidiel a vozidiel na palivové články, oznámil, že do prevádzky boli uvedené ďalšie dva hybridné midibusy Hydrogenics poháňané palivovými bunkami.
Pondelok, 18. máj 2009,olala
"Sestra, skalpel prosím!" je veta, ktorú bude v budúcnosti možné počuť nielen v nemocničnej operačnej sále, ale tiež v jednej z troch nových, veľkokapacitných ambulancií, dodaných pre Centre of Ambulance Services, vlády Dubai.
Piatok, 15. máj 2009,olala
VDL Bus & Coach začal s vývojom dvoch hybridných autobusov Citea: 12 metrové úplne nízkopodlažné verzie CLF (Citea Low Floor).
Štvrtok, 14. máj 2009,olala
Podľa kórejských informácií sa doprava v tejto krajine podpisuje pod 65 percent vzdušného znečistenia v mestských oblastiach.
Streda, 13. máj 2009,olala
Hydrogen Engine Center (HEC) oznámil, že sa zapojí do demonštračného projektu technológie vodíkovej energie v hodnote 9,32 millionov US dolárov na medzinárodnom letisku Pierre Elliot Trudeau v kanadskom Montreale.
Utorok, 12. máj 2009,olala
v centre Scania v Chrášťanoch: SCANIA OmniExpress H a SCANIA Irizar i4 L. Z českého BUSportálu:
Štvrtok, 07. máj 2009,dabra