BUSportal - Technika / Predstavujeme
BUSportál Vám postupne, v troch príspevkoch priblíži výrobky tohto poľského rodiného podniku z Bolechowa pri Poznani. O zelenom jazvečíkovi sme už písali.
Streda, 14. jún 2006,olala
Po reportáži z firemného dňa spoločnosti TEDOM v Brne, BUSportál prináša doplňujúce informácie o činnosti tejto spoločnosti.
Utorok, 09. máj 2006,olala
... autobus, ktorý v skúšobnej prevádzke jazdil už aj na Slovensku a ktorý je novým typom ekologického mestského nízkopodlažného autobusu.
Piatok, 05. máj 2006,olala
BUSportál dokončuje prezentáciu tohto typu značky Neoplan. Motor, prevodovka, ostatná výbava a veľa fotiek aj z testovacích jázd v Španielsku a Laponsku.
Štvrtok, 04. máj 2006,olala
Po rokoch úspešného pôsobenia značky MAN na slovenskom trhu prichádza táto spoločnosť so svojou druhou autobusovou značkou, ktorú chce prezentovať slovenským zákazníkom. Z tohto dôvodu sa piatkové popoludnie v areáli hotela Kaskády v Sielnici nieslo v znamení značky Neoplan.
Utorok, 02. máj 2006,olala
Pod týmto názvom spoločnosť MAN - ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ - SLOVAKIA, s.r.o. organizuje autobusové podujatie roka 2006 v Slovenskej republike.
Štvrtok, 27. apríl 2006,olala
V článku Predstavujeme... trochu netradične... BUSportál predstavil autobus King Long Higer S8 po 15 mesiacoch prevádzky.
Utorok, 25. apríl 2006,olala
Zaujímavou licenčnou "sorkou" je 18 metrový kĺbový autobus. Z českého BUSportálu.
Štvrtok, 20. apríl 2006,dabra