BUSportal - Spravodajstvo / Správy
Tridsať trojnápravových autobusov v dĺžke osemnásť metrov dodá česká spoločnosť SOR Libchavy a pätnásť dvojnápravových autobusov v dĺžke dvanásť metrov poľský Solaris.
Streda, 15. august 2018,olala
V najbližších mesiacoch preto vyhlási súťaž. Podnik chce zaobstarať aj ďalšie nové električky, kedy a v akom počte, zatiaľ nie je známe.
Utorok, 14. august 2018,olala
Bratislavský samosprávny kraj (BSK) a Trnavský samosprávny kraj (TTSK) chcú medzi sebou spustiť integrovaný systém verejnej dopravy.
Štvrtok, 09. august 2018,olala
Začnú pracovať na skelete. Nová autobusová stanica na Mlynských nivách bude kombináciou autobusového terminálu, nákupného centra, tržnice a výškovej administratívnej budovy.
Streda, 08. august 2018,olala
Hlavným zámerom je zároveň zabezpečiť finančne výhodnú a bezpečnú dopravu, ktorá bude dostupná pre všetky cieľové skupiny.
Streda, 25. júl 2018,olala
Obyvatelia aj návštevníci Bratislavy si môžu v lete pripomenúť atmosféru bývalého Československa odvezením sa v historických vozidlách. Okružné zážitkové jazdy ponúka električka ČKD Tatra 2 z roku 1971, trolejbus Škoda 9 TrHT z roku 1981, či autobus 706 RTO.
Pondelok, 23. júl 2018,olala
Dopravný podnik Bratislava robí nábory na nových vodičov mestskej hromadnej dopravy. Aj napriek tomu, že zabezpečuje výpravu v plnom rozsahu, do svojich radov potrebuje ďalších nových vodičov.
Štvrtok, 19. júl 2018,olala
Masterplan zlepší prehľad o dopravnej situácii v kraji, ponúkne analýzu problémových, najslabších i strategických miest v doprave.
Streda, 18. júl 2018,olala