BUSportal -
Integrovaný dopravný systém medzi Prešovom a Košicami by mohol začať fungovať do jedného až dvoch rokov. V štádiu príprav je text memoranda o integrovanej doprave, dokument na podpis by mohol byť hotový v krátkom čase.
Streda, 21. február 2018,olala
Interval piatich autobusových liniek MHD v Petržalke upravil Dopravný podnik Bratislava (DPB) pre chrípkové ochorenie 173 vodičov z celkového počtu 1 480.
Utorok, 20. február 2018,olala
Ak však návrh schvália poslanci. Starosta bratislavskej mestskej časti Rača Peter Pilinský navrhol, aby darcovia krvi, držitelia zlatej Janského plakety mohli bezplatne cestovať mestskou hromadnou dopravou (MHD).
Utorok, 13. február 2018,olala
Primátor Žiliny Igor Choma chce na júnovom zasadnutí mestského zastupiteľstva predložiť návrh, po ktorého schválení by všetci obyvatelia mesta cestovali MHD bezplatne od 1. januára 2019.
Pondelok, 12. február 2018,olala
V Bratislave už jazdia prvé elektrobusy financované z eurofondov a postupne by sa nízkoemisné vozidlá mali objaviť aj v Košiciach a Žiline.
Štvrtok, 01. február 2018,olala
Európska komisia schválila rozhodnutie vyčleniť 41 miliónov euro z Kohézneho fondu na nákup 130 elektrických autobusov pre dopravný systém v poľskom hlavnom meste.
Pondelok, 29. január 2018,olala
Prešovskí mestskí poslanci v stredu schválili návrh investície pre spoločnosť Dopravný podnik mesta Prešov, a. s., ktorá plánuje kúpiť nové autobusy a trolejbusy na linky MHD v celkovom náklade vyše 12 miliónov eur.
Piatok, 26. január 2018,olala
Asanačné práce na mieste starej autobusovej stanice na Mlynských nivách v Bratislave, ktoré sa začali v októbri minulého roka, sú dokončené.
Štvrtok, 25. január 2018,olala