BUSportal - Pre cestujúcich / Dopravcovia
FlixBus hlási 40% zvýšenie počtu cestujúcich.
Pondelok, 22. október 2018,olala
Na podujatí "Študuj dopravu" predstaví žiakom základných škôl najmodernejší autobus, zaujímavé technologické inovácie ako aj prácu vodičov či dispečerov. Zajtra, 19. októbra, Múzeum dopravy v Bratislave.
Štvrtok, 18. október 2018,olala
Vyskúšať šoférovanie autobusu ARRIVA pod dohľadom skúseného inštruktora môže každý dospelý od 24 rokov s vodičským oprávnením na osobné auto. Stačí prísť už túto sobotu 13. októbra do areálu ARRIVA v Nitre.
Piatok, 12. október 2018,olala
Zástupcovia Zväzu autobusovej dopravy (ZAD) a členských dopravcov hovorili o dlhodobej vízii pre verejnú osobnú dopravu. Za najdôležitejší cieľ považujú kvalitnú ponuku, ktorá plnohodnotne uspokojí potreby zákazníkov.
Piatok, 28. september 2018,olala
Cestujúcich v Levickom a Novozámockom okrese vozí päť nových moderných autobusov s klimatizáciou a bezplatným pripojením na internet.
Pondelok, 24. september 2018,olala
Na cestujúcich v modrých autobusoch v Prievidzi a v okolí čakalo milé prekvapenie. Prievidzská SAD-ka, za podpory TSK, pripravila pre cestujúcich v rámci Európskeho týždňa mobility, akciu s názvom REVÍZOR.
Pondelok, 24. september 2018,olala
Zdieľané bicykle arriva bike sú súčasťou verejnej dopravy v Nitre 14 mesiacov a počet registrovaných užívateľov už prekročil 10 tisíc. Počet prenájmov bicyklov presiahne v septembri hranicu 25 000, pričom len v tomto roku boli zdieľané bicykle v Nitre prenajaté viac ako 18-tisíckrát.
Streda, 19. september 2018,olala
Spoločnosť ARRIVA oznámila, že novou generálnou riaditeľkou zodpovednou za niekoľko krajín, kde v Európe pôsobí, vrátane Slovenska, bude Liz Benison.
Pondelok, 17. september 2018,olala