BUSportal - Technika
Novými trolejbusmi zo Škody Electric sa už čoskoro zvezú obyvatelia a návštevníci Ostravy. Prvé vozidlá z dvanásťkusovej flotily moderných nízkopodlažných trolejbusov odoslala plzenská firma ešte na konci minulého roka.
Štvrtok, 18. január 2018,olala
Konzorciom Solaris Bus & Coach SA a Stadler Poland Sp. z o.o. podpísali rámcovú zmluvu (na 50 električiek), spolu so zmluvou na realizáciu prvej časti zmluvy na dodávku 35 električiek.
Streda, 17. január 2018,olala
Nemecký dopravca Stadtwerke Osnabrück v pondelok oznámil, že víťazom tendra na elektrické autobusy sa stal VDL Bus & Coach bv.
Streda, 17. január 2018,olala
Vývoj celoelektrickej verzie autokarov radu Van Hool CX v spolupráci s Proterra, lídrom v oblasti dizajnu a výroby ťažkých úžitkových vozidiel s nulovými emisiami.
Utorok, 16. január 2018,olala
APTIS od Alstomu a jeho dcérskej spoločnosti NTL, ktorý vyvinuli spoločne, sa v Marseille podrobuje testovaniu.
Pondelok, 15. január 2018,olala
Volvo Buses a Nanyang Technological University (NTU) v Singapure podpísali dohodu o spolupráci na programe výskumu a vývoja autonómnych elektrických autobusov.
Pondelok, 15. január 2018,olala
Je to už druhá objednávka nového modelu. Štyria prevádzkovatelia mestskej dopravy v regióne Piemont objednali 13 čisto elektrických Midibusov nového modelu, ktorý BYD predstavil na nedávnom októbrovom Busworlde.
Piatok, 12. január 2018,olala
Flotilu nových trolejbusov za viac ako 130 miliónov korún získa ešte do konca tohto roka dopravný podnik v Opave. Do Sliezska mieri desať vozidiel z plzenskej Škody Electric.
Piatok, 12. január 2018,olala