BUSportal - Technika / Autobusy, technika
Alexander Dennis vyrobí novú flotilu autobusov double-decker pre Berlín. Berliner Verkehrsbetriebe (BVG) podpísal s výrobcom zmluvu na dodávku trojnápravových autobusov Enviro500.
Utorok, 23. október 2018,olala
jazdia od 1. mája 2009 v prevádzke Dopravného podniku mesta Prešov.
Piatok, 22. máj 2009,olala
V článku Telma a Dakar z 19. januára sme sľúbili, že Vám predstavíme spoločnosť Telma a jej zastúpenie v Slovenskej republike. Každý z nás počul o rôznych technických systémoch, ktoré prispievajú k bezpečnosti prevádzky motorových vozdiel. Jedným z týchto zariadení je retardér...
Utorok, 07. február 2006,olala
Nové e-busy HESS typu lighTram® 25 DC zvýšia kapacitu verejnej dopravy v hlavnom meste Švajčiarska, v Berne.
Utorok, 23. október 2018,olala
UICR (Union Chauffeurs Internationale des Routiers) organizuje každé dva roky Majstrovstvá sveta bezpečnej jazdy na nákladných autách a autobusoch. V tomto roku zvíťazil tím z Fínska, nasledoval holandský tím a tím Belgicka.
Pondelok, 15. október 2018,olala
Sales-Lentz, jeden z najväčších súkromných dopravcov v Luxembursku, objednal ďalšie autobusy Solaris. Dopravca so sídlom v Bascharage tentoraz podpísal zmluvu o dodávke piatich elektrických autobusov Solaris.
Piatok, 12. október 2018,olala
Francúzske mesto Limoges na stredozápade Francúzska využíva trolejbusy už viac ako 50 rokov. Teraz investuje do novej generácie Iveco Crealis In-Motion-Charging.
Piatok, 05. október 2018,olala
Prvý mestský autobus s hybridným pohonom, MAN Lion's City Hybrid, jazdí už pár týždňov po cestách v Slovinsku. Je to dôležitý krok smerom k trvalo udržateľnej doprave. V meste Jesenice ho prevádzkuje Arriva.
Streda, 03. október 2018,olala